У місці розкопок на Поштовій площі в Києві увімкнуть цілодобові веб-камери, аби охочі могли слідкувати за археологічними дослідженнями.

У місці розкопок на Поштовій площі в Києві увімкнуть цілодобові веб-камери, аби охочі могли слідкувати за археологічними дослідженнями.

Про це повідомив директор комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Максим Калінін.

Камери почнуть працювати, як тільки відновлять розкопки на Поштовій площі.

«Як тільки фахівці почнуть археологічні дослідження, на місці будуть увімкнені веб-камери, які працюватимуть у режимі онлайн 24 години на добу, і кожен охочий зможе слідкувати за ходом археологічних досліджень», — сказав Калінін.

Калінін зазначив, що найближчим часом Інститут археології має визначити фахівця, який буде проводити розкопки.

10 серпня комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» уклало договір із Інститутом археології НАН України на проведення археологічних розкопок на Поштовій площі в м. Києві.

9 серпня археологічні розкопки на Поштовій площі в Києві затопило через тріщину в заглушці водоводу. Станом на 13 серпня затікання води зупинили, розпочали роботи з перевірки дренажної системи.

Раніше активістка Аннабелла Моріна повідомила, що в Києві внаслідок прориву труби почало затоплювати розкопки на Поштовій площі.

Через підтоплення небайдужі, які виступають за захист історично-культурної спадщини, закликали 10 серпня вийти на акцію на Поштову площу.

На акції протесту 10 серпня учасники тимчасово перекривали рух на пішохідному переході з вимогою відреагувати владу.

Нагадаємо, на Поштовій віднайдена частина вулиці часів Київської Русі. 21 червня Київрада проголосувала за проект рішення щодо Поштової площі у столиці, який не передбачає створення музею та припинення інвестиційного договору про будівництво торговельно-розважального центру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру.

27 червня під Міністерством культури вимагали надати знахідкам на Поштовій статусу національного значення. 5 липня Рада закликала уряд створити музей на Поштовій площі

Чотири громадські організації та археологи почали протест через рішення влади столиці щодо Поштової. А одна з активісток навіть оголосила голодування

20 червня учасники акції протесту демонтували ворота та зайняли будівельний майданчик на Поштовій площі, вимагаючи у Київської міської ради ухвалити рішення про створення музею.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Площа розбрату: чому активісти не йдуть з Поштової?

Поділитись: