Працівникам телеканалу ZIK, який нещодавно купив соратник Медведчука Тарас Козак, заборонили висвітлювати акцію протесту на Майдані Незалежності. Втім, попри заборону, випусковий редактор показав мітинг, який транслювало Громадське.

Про це Громадському повідомив випусковий редактор ZIK Ігор Кримов.

У центрі Києва протестували проти реєстрації кандидатами в депутати голови Адміністрації президента часів Януковича Андрія Клюєва та відеоблогера Анатолія Шарія.

За словами Кримова, показувати акцію у прямому ефірі заборонила шеф-редакторка телеканалу Дар’я Гордійко, аргументуючи тим, що ця подія нібито «не цікава».

«Наслідки дізнаюсь після ефіру, певно. Втім уже в АСБ (апаратно-студійному блоці — ред.) Дарина прибігала й заборонила показувати. Кілька хвилин свободи було» — розповів Кримов. 

Втім, попри заборону, він як випусковий редактор все ж показав цю акцію, яку на цей час транслювало Громадське.

Пізніше Кримов розповів, що за рішенням шеф-редакторки його відсторонили від ефіру, а вже з 3 липня замість нього буде новий випусковий редактор.

Нагадаємо, соратник кума Путіна Віктора Медведчука Тарас Козак купив телеканал ZIK і створив медіахолдинг за участі каналів «112 Україна» та NewsOne.

Після цього з телеканалу ZIK почали масово звільнятися журналісти і топ-менеджери.

Також у травні журналісти Дмитро Гордон і Олеся Бацман припинили співпрацю з телеканалом «112 Україна» через пропаганду «руского міра» з боку Медведчука.

Поділитись: