Перша заступниця голови міграційної служби Діна Пімахова не була ключовим об’єктом операції Національного антикорупційного бюро, під час якої детективи «виявляли учасників злочинного угруповання» в Держміграційній службі

Перша заступниця голови міграційної служби Діна Пімахова не була ключовим об’єктом операції Національного антикорупційного бюро, під час якої детективи «виявляли учасників злочинного угруповання» в Держміграційній службі.

Про це повідомила речниця НАБУ Дарина Манжура, передає «Громадське радіо».

«…Діна Пімахова не була ключовим об’єктом операції. Ціллю операції було розкриття великого злочинного угрупування та виявлення всіх учасників схеми», — сказала вона.

Також Манжура додала, що НАБУ розцінює дії Генпрокуратури та СБУ у цій справі як «свідому диверсію», яка була спланована та реалізована.

29 листопада у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. 

Чиновниця Держміграційної служби заперечує вимагання хабара в агента НАБУ

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що генпрокуратура прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової, у справі за фактом дачі хабара і провокації хабара.

Директор НАБУ Артем Ситник після зустрічі з Луценком заявив, що нікого з НАБУ не затримають після операції у Міграційній службі.

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

ЧИТАЙТЕ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

Поділитись: