У Національному банку України закликали банки застосовувати до своїх клієнтів, які не мають проблем із заборгованістю за кредитами, пільговий режим обслуговування на час карантину.

Про це керівництво НБУ говорило з очільниками топ-50 банків України, йдеться у пресрелізі регулятора.

«Позиція Національного банку у цьому питанні така: до всіх кредитів, що станом на вечір 7 березня 2020 року були працюючими та обслуговувались, можна застосовувати пільговий режим обслуговування на період карантинних заходів, і це не матиме негативного впливу на капітал банку», — повідомили у Нацбанку.

Там закликали банки особливо ставитися до кредитів, виданих підприємствам, які найбільше втратять від запровадження карантину в Україні.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

Також уряд вирішив до 3 квітня скасувати авіа, залізничне та автобусне сполучення між містами та областями України, а також зупинити роботу метрополітенів. Рух власних автомобілів не обмежується.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: