Економіка / Бізнес

Нацрада позапланово перевірить NewsOne щодо зміни власника

Економіка/Бізнес/Нацрада позапланово перевірить NewsOne щодо зміни власника
Зберегти
Вигляд
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить телеканал NewsOne щодо зміни структуру власності.

Голова Нацради зазначив, з відкритих джерел стало відомо, що управління телеканалом передали Андрію Портнову. Також у медіа оприлюднили інтерв’ю самого Портнова, який підтвердив цей факт.

Зазначають, що упродовж 30 днів після змін до ліцензії телеканал мав подати заяву до Нацради (за вимогами ЗУ «Про телебачення і радіомовлення»), проте NewsOne не надав жодних документів.

«Ми хочемо з’ясувати обставини, що відбулося, і діємо відповідно до чинного законодавства», — сказав член Національної ради Сергій Костинський.

Нагадаємо, раніше канал перейшов під управління першого заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

Новим власником корпоративних прав телеканалу NewsOne став народний депутат від «Опозиційного блоку» Тарас Козак.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада України ухвалила постанову про звернення до Ради національної безпеки і оборони України щодо введення санкцій проти семи телеканалів. Шість з семи медіа знаходяться у власності телеканалу «112 Україна», ще одне — у власності NewsOne.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ За мову ворожнечі відповіси: чи позбавлятимуть телеканали ліцензії за «заклики до агресії»

Раніше петиція до Верховної Ради про «припинення антиукраїнської діяльності» телеканалів «112 Україна» та NewsOne зібрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду за 9 днів.

20 вересня повідомлялось, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить телеканал Newsone на предмет поширення мови ворожнечі.

Нагадаємо, 29 серпня стало відомо, що український телеканал NewsOne перейшов під управління першого заступника глави Адміністрації президента часів Януковича Андрія Портнова.

У січні 2018 року Національна рада з телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу NewsOne за пропагандистські висловлювання щодо Революції Гідності, а також за популяризацію збройних сил Росії.


Більше про:
# NewsOne
# медіа
Пов`язані новини