Через заборгованість 14 столичних теплопостачальників за газ перед Нафтогазом у декількох мікрорайонах Києва можливі перебої з опаленням.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

«Зокрема йдеться про компанії «Акважитлосервіс», «Сучасні муніципальні технології», «Вертон Технолоджі», «Елізіум ЖЕО», «Енерго Сервіс Груп», «Еско-Експерт», «Ефективні енергетичні системи», «Житлокомфорт», «Житло-Сервіс», «Сент Софія Проперті Менеджмент», «Щорса, 32 ЖЕП», підприємство «Групова котельня МВС України», ОСББ «Перемога 131-А» та «Юрківська 28», — повідомляють у Нафтогазі.

Загрозу вчасному початку опалювального сезону становить те, що дані компанії не забезпечили необхідний рівень розрахунків за борги за газ.

Державна компанія направила прохання до Київської міської влади з проханням взяти під контроль питання розрахунків теплопостачальників за газ. Водночас у Нафтогазі запевняють, що переважна більшість київських теплопостачальників розрахувалися за газ у необхідних обсягах, тому вчасному початку опалювального сезону для їхніх споживачів ніщо не загрожує.

Раніше у Нафтогазі повідомляли про зрив опалювального сезону у Кривому Розі. Про це також заявляв голова Фонду державного майна Віталій Трубаров. Він пропонував для вирішення цієї проблеми проводити переговори з Нафтогазом.

Також у Нафтогазі повідомляли про ймовірний зрив опалювального сезону у низці міст України, зокрема в Одесіу Смілі та у двох містах на Львівщині.

Нагадаємо, що на початку минулого опалювального сезону у низці міст України виникли проблеми з отриманням газу для опалення будинків від Нафтогазу. Зокрема, Нафтогаз відмовлявся постачати газ через значні борги комунальних підприємств за газ.

У справу втрутився президент Петро Порошенко, який заявив, що «крутити вентиль — це не є справа президента». Він дав місцевій владі декілька годин на те, аби дати опалення у місті.

Поділитись: