Компанія Wexler Group повідомила про припинення постачання дизельного пального з Росії через трубопроводи після того, як український уряд запровадив спеціальні мита на це пальне.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Зазначається, що з 1 серпня на постачання дизпального та скрапленого газу трубопроводами з Росії наклали спеціальні мита. Так, для дизпального ці мита складуть 3,75%.

«Рішення прийнято у зв’язку з тим, що додаткове спецмито робить подальші поставки палива трубопровідним транспортом економічно недоцільними», — повідомили у компанії.

Там також додали, що відмова від постачання російського пального через трубопроводи не має суттєво вплинути на обсяги пального на українському ринку через те, що компанія диверсифікувала джерела постачання.

WEXLER GROUP — один з найбільших постачальників світлих нафтопродуктів, група об'єднує 10 підприємств, які розташовані як на території України, так і за її межами.

19 липня стало відомо, що Україна запровадила спеціальні мита на постачання російського дизельного пального та скрапленого газу через трубопроводи. Рішення ухвалили у відповідь на російські торговельні санкції проти України.

18 квітня голова російського уряду заявив, що Росія заборонить постачання нафти, нафтопродуктів, вугілля та деяких інших товарів до України. Згодом стало відомо, що постачання повністю не припиниться, а буде здійснюватися в межах виданих російським урядом дозволів.

Відповідні заходи російський уряд вжив у відповідь на нещодавнє розширення Україною переліку заборонених російських товарів, який, зокрема, скляні банки та склотару.

29 грудня 2018 року прем’єр-міністр Росії підписав рішення про заборону на ввезення деяких товарів на територію РФ. Його ухвалили у відповідь на заборону українського уряду на ввезення російських товарів, зокрема продуктів з глюкози та крохмалю з кукурудзи. Це рішення український уряд ухвалив 27 грудня.

Поділитись: