Найбільш проблемними та недопрацьованими Верховною Радою 8-го скликання сферами є економіка, судова та правоохоронна реформи.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявили народні депутатки Оксана Продан і Ганна Гопко, підбиваючи підсумки роботи Ради VIII скликання.

«Ми дуже багато недопрацювали в економічному блоці, судовій реформі. Це ті речі, які потрібні України для того щоб країна рвонула вперед, могла максимально розвиватися економічно, створювати робочі місця, платити достойні зарплати і пенсії», — пояснила Оксана Продан.

Членкиня Комітету з питань податкової та митної політики додала, що економіка, без урахування російської збройної агресії, сьогодні є найбільшим викликом.

На думку Ганни Гопко, найгірше парламент впорався з проблемами економіки, судовою та правоохоронними реформами, але нагадала, що на долю 8-го скликання випала російська збройна агресія та війна на Сході. 

«Я сподіваюся, що вже в новому скликанні ми побачмо імплементацію закону про національну безпеку, реформу СБУ, створення парламентського комітету з нагляду над спецслужбами», — сказала очільниця Комітету Верховної Ради у закордонних справах.

Вона також сподівається, що новий парламент «не буде чіпати тих здобутків, які є в питаннях ідентичності України», до яких Гопко зараховує декомунізацію, закон про мову, квоти для українських пісень.

Обидві депутатки не збираються йти у наступний парламент.

Нагадаємо, п’ятниця 12 липня стала останнім робочим днем парламенту VIII скликання. Ця Верховна рада три місяці не дотягнула до кінця своїх повноважень і завершила роботу на мажорній ноті, — ухваливши виборчий кодекс. Про найцікавіші моменти в роботі народних депутатів — у матеріалі Громадського.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile