УКРАЇНА

Наступник Захарченка заявив про «інтеграцію з перспективою приєднання до великої Росії»

1 вересня, 2018 09:41
УКРАЇНА/Наступник Захарченка заявив про «інтеграцію з перспективою приєднання до великої Росії»
Зберегти
Вигляд
lead
Виконувач обов'язків ватажка самоназваної «ДНР» Дмитро Трапєзніков заявив про продовження курсу «інтеграції з перспективою приєднання до великої Росії».

Виконувач обов'язків ватажка самоназваної «ДНР» Дмитро Трапєзніков заявив про продовження курсу «інтеграції з перспективою приєднання до великої Росії».

Про це повідомляють інформресурси бойовиків.

«Незмінним лишається наш зовнішньополітичний курс — інтеграція з Росією з перспективою приєднання до великої Росії», — сказав Трапєзніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Наступник Захарченка: що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Трапєзнікова

Нагадаємо, виконувачем обов’язки ватажка самоназваної «Донецької народної республіки» після вбивства Олександра Захарченка став один із його заступників — Дмитро Трапєзніков.

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Від вибуху також постраждав голова «Міністерства фінансів республіки».

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

У Донецьку через загибель Захарченка закрили виїзд з міста

Крім того, так звана влада «ДНР» закрила всі блокпости, зокрема пункти пропуску на російському кордоні і на адмінкордоні з «ЛНР».

Також у «республіці» оголосили жалобу та скасували заняття в школах.

Федеральне російське агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів». СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацією і звернувся до жителів Донбасу. 

Російське видання «Комерсант» повідомило, що бойовики шукають пособників вбивства екс-ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка серед його оточення.

Пов`язані новини