УКРАЇНА

НБУ не отримував повідомлення про покупку української «дочки» «Сбербанку» Росії

28 березня, 2017 10:29
УКРАЇНА/НБУ не отримував повідомлення про покупку української «дочки» «Сбербанку» Росії
Зберегти
Вигляд
Національний банк України ще не отримував офіційного повідомлення від потенційних інвесторів щодо купівлі ПАТ «Сбербанк» або відповідних документів для набуття істотної участі.

Національний банк України ще не отримував офіційного повідомлення від потенційних інвесторів щодо купівлі ПАТ «Сбербанк» або відповідних документів для набуття істотної участі.

Про це пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу НБУ.

«Рішення про погодження набуття істотної участі в капіталі банку, отримане від будь-яких інвесторів, приймається в рамках єдиних для всіх існуючих нормативних вимог і законодавства», — відзначили в прес-службі.

Нагадаємо, що 27 березня «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

 13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві.  Пізніше український «Сбербанк» звернувся до Порошенка з проханням сприяти відновленню роботи установ.

15 березня РНБО зобов’язала Нацбанк і СБУ ввести санкції проти банків з російським капіталом. У НБУ, зокрема, повідомили, що санкції проти українських банків з російським капіталом означатимуть, що Росія не зможе вивести гроші з цих фінустанов.

Днем пізніше «Сбербанк» запровадив додаткові ліміти на операції.

21 березня повідомлялося, що «Сбербанк России» активно шукає шляхи виходу з українського ринку через «складну емоційну ситцуацію».

27 березня «Національний корпус» заявив про тимчасове припинення блокади «Сбербанку».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини