Активісти ініціативи Save Oleg Sentsov провели у Києві мистецький захід «Ніч з Олегом Сенцовим», присвячений Дню народження режисера.

Олегу Сенцову сьогодні, 13 липня, виповнилось 43 роки. Це шостий день народження, який український режисер зустрічає у російській колонії.

Під час «Ночі з Олегом Сенцовим» в артпросторі IZONE в Києві звучали твори режисера, відбувся кінопоказ документального фільму «Етапом через пів-землі» Громадського.

До участі у акції долучились сестра режисера Наталя Каплан, актор Євген Черніков, лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, письменник Андрій Курков, Анатолій Тапольський (Dj Tapolsky), лідер групи «Вагоновожаті» Антон Слепаков, учасник «Оркестру Че» Олег Каданов, письменниця Світлана Поваляєва та ін.

Усі охочі можуть підписати привітання Олегу Сенцову, яке буде надіслане в колонію на крайню північ Російської Федерації, де відбуває покарання за незаконно засуджений український режисер.

Як написати листа Олегу Сенцову?

Можна написати друкованого листа чи від руки. 

Індекс: 629400

Куди: Ямало-Ненецкий авт. округ, г. Лабытнанги, ул. Северная, 33, ФКУ ИК-8 УФСИН России по ЯНАО

Кому: Сенцову Олегу Геннадьевичу, 1976 г.р.

Також можна надіслати електронного листа:

Для цього треба зайти на сайт Федеральної системи виконання покарань РФ: https://fsin-pismo.ru/client/app/letter/create

Там потрібно заповнити форму: 

У графі регіон вказати «Ямало-Ненецкий автономный округ».

Учреждение: ИК-8 Лабытнанги 

ФИО: Сенцов Олег Геннадиевич 

Дата рождения: 1976 год.

Далі з’явиться вікно, де можна набрати текст. 

Якщо хочете отримати відповідь, помітьте графу «получить ответ» — тоді Олег Сенцов отримає бланк, відповідь на якому ви отримаєте у сканованій копії на вашу електронну пошту.

Такий лист платний: лист на три сторінки коштує 100 гривень. За окрему платню також можна докласти фото, яке Олег отримає видрукований як чб-копію.

Кількість листів і відповідей на місяць необмежене.

Усі листи проходять цензуру: про політику писати можна, але не варто писати «Крим — це Україна» чи заклики до повалення правлячого режиму в Росії. Писати краще російською, адже тоді вони швидше пройдуть перевірку.

10 травня виповнилось 5 років з дня арешту Олега Сенцова. Велику частину цього терміну українські політв'язні провели в тюрмах Росії. Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою, перебуває в колонії в місті Лабитнангі в Заполяр'ї. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile