УКРАЇНА

Окупаційна влада Криму не виключає нового викиду хімічних речовин в Армянську

7 вересня, 2018 18:11
УКРАЇНА/Окупаційна влада Криму не виключає нового викиду хімічних речовин в Армянську
Зберегти
Вигляд
Так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов заявив про ризик нового викиду хімічних речовин на заводі «Титан» у Армянську в разі повернення спеки.

Так званий «глава Криму» Сергій Аксьонов заявив про ризик нового викиду хімічних речовин на заводі «Титан» у Армянську в разі повернення спеки.

Про це Аксьонов повідомив в інтерв’ю місцевому телебаченню, передає ТАСС.

«Ми громадянам сказали, що рецидив викиду може бути», — заявив він.

Аксьонов додав, що «влада» Криму вживає всіх необхідних заходів для недопущення повторних викидів, зокрема «засипає сухі ділянки нейтралізуючою речовиною».

Так звана «голова» Росспоживнагляду в Криму та Севастополі Наталія Пеньковська підтвердила, що повторний викид хімічних речовин можливий в разі підвищення температури повітря, але цього не станеться, якщо «вжити відповідних заходів».

Нагадаємо, Національна поліція порушила кримінальну справу через викид хімічних речовин у Криму.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині 40 прикордонників поскаржилися на погане самопочуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська

У МОЗ станом на 6 вересня повідомили про відсутність шкідливих речовин у повітрі Херсонщини.

На півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ лише 27 серпня повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

«Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. Водночас постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на викиди.

Окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди хімічних речовин. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.

Україна вирішила закрити контрольно-пропускні пункти «Каланчак» та «Чаплинка» на межі з Кримом у зв'язку з викидами.

Президент Петро Порошенко у зв’язку з хімічними викидами заводу в анексованому Криму розпорядився, аби дітей з Армянська відправили на оздоровлення в Херсонську область.

6 вересня у школах та дитячих садках Херсонщини поблизу з адмінкордоном зупинили навчання.

Завод «Кримський титан» розташований в Армянську на півночі анексованого Криму, він є одним із найбільших у Східній Європі виробників діоксиду титану, який використовується для виготовлення лакофарбової продукції, пластмас, каучуку, гуми тощо.

Пов`язані новини