Світ

Омбудсмен Денісова прямує до Лабитнангі для зустрічі з Олегом Сенцовим

15 червня, 2018 12:15
Світ/Омбудсмен Денісова прямує до Лабитнангі для зустрічі з Олегом Сенцовим
Зберегти
Вигляд
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прямує до Лабитнангі для зустрічі з українським режисером Олегом Сенцовим.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прямує до Лабитнангі для зустрічі з українським режисером Олегом Сенцовим.

Про це йдеться у повідомленні омбудсмена у Facebook.

«Прибули до Салехарда. Це місто в 22 км від Лабитнангі, де утримують Олега Сенцова. Зараз направляють саме туди», — написала вона.

Раніше в РФ запропонували омбудсмену Денісовій відвідати Сенцова після 22 червня однак вона наполягала на відвідуванні засудженого найближчим часом.

Українська та російська омбудсмени домовилися відвідати по 34 в'язні.

13 червня повідомлялося, що омбудсмен Денісова поїхала до РФ зустрітися з українцями-політв’язнями Кремля.

11 червня російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідала українських політв'язнів, яких утримують у СІЗО анексованого Криму.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: спецефір Громадського про долю політв'язнів 

Телефонна розмова Порошенка та Путіна щодо звільнення утримуваних в Росії політв'язнів відбулася 9 червня.

Нагадаємо, 8 червня родичі українських політв’язнів Кремля уперше зустрілися з президентом Петром Порошенком. Цієї зустрічі, на якій була, зокрема, сестра Олега Сенцова, родичі домагалися кілька років. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Страшно, що можу його не побачити взагалі», — мама Олега Сенцова

5 червня Олег Сенцов написав листа лідерам країн «Великої сімки». У своєму листі він наголосив: З приводу ситуації з українськими політв'язнями, я сподіваюся, що ви щось зможете зробити для вирішення їхніх доль і не будете зосереджуватися на одній особистості, наприклад, мені. 

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Зазначимо, у Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського

Більше про:
# Олег Сенцов
Пов`язані новини