Російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідала українського політв'язня Володимира Балуха, який голодує 85-й день.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідала українського політв'язня Володимира Балуха, який голодує 85-й день. 

Про це повідомляє офіс Уповноваженої з прав людини. 

За словами омбудсмена, Балуха утримують у двомісній камері площею 10,5 кв.м., обладнаній відповідно до установлених стандартів.

У камері наявний телевізор і бак для питної води. Разом з Володимиром Балухом у камері знаходиться ще один затриманий.

«Тілесних ушкоджень, травм чи ознак здійснення на нього фізичного чи психологічного тиску при доставлені Володимира Балуха до СІЗО, або за період його тримання в установі, в тому числі й після виїзду в ізолятор тимчасового тримання, не виявлено», — йдеться у заяві російського омбудсмена.

Повідомляється, що за інформацією адміністрації установи, Володимира Балуха в 2018 році 5 разів відвідували адвокати Тарас Омельченко та Ольга Дінзе.

Раніше повідомлялось, що російський омбудсмен Тетяна Москалькова на прохання української Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової відвідала українських політв'язнів, яких утримують у СІЗО анексованого Криму. 

Нагадаємо, адміністрація СІЗО в анексованому Сімферополі не документує перебіг голодування незаконно засудженого окупаційною владою українського активіста Володимира Балуха.

8 червня родичі українських політв’язнів Кремля уперше зустрілися з президентом Петром Порошенком. Цієї зустрічі, на якій була, зокрема, сестра Олега Сенцова, родичі домагалися кілька років. 

Президенту передали листа від кримського політв’язня Володимира Балуха, який на той момент голодував вже 82-й день. Володимир Балух просив посприяти створенню координаційної громадської ради, яка б регулювала процес звільнення українських політв’язнів у Росії та в Криму, а також заручників на Донбасі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: спецефір Громадського про долю політв'язнів 

Нагадаємо, так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні 2018 року. Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Поділитись: