Депутат-утікач Олександр Онищенко назвав «вирваним з контексту» оприлюднене журналістами «Слідство.Інфо» листування з близькими до президента Петра Порошенка депутатами.

Депутат-утікач Олександр Онищенко назвав «вирваним з контексту» оприлюднене журналістами «Слідство.Інфо» листування з близькими до президента Петра Порошенка депутатами. 

Про це він написав у Faсebook.

Він підтвердив, що журналіст програми брав у нього інтерв'ю. Водночас, заявив, що телефон свій не давав. 

«Я пообіцяв йому переписку, але пізніше. А на виході — змонтований ось такий ролик, вирвані слова з контексту», — написав Онищенко. 

Напередодні «Слідство.Інфо» повідомило, що Онищенко був посередником між президентом Петром Порошенком та лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко. Через Онищенка домовлялися про розподіл сфер впливу, купівлю голосів у Раді, відкати з державних підприємств тощо.

Зазначалося, що журналісти зустрілися з Онищенком у Франції і там депутат-утікач дозволив їм сфотографувати сотні повідомлень у телефоні, в яких йдеться про призначення на різні державні посади та голосування за низку законопроектів в обмін на гроші.

Згідно з листуванням у телефоні Онищенка, він розмовляв з близькими до Порошенка депутатами Ігорем Кононенком, Сергієм Березенком та фінансовим радником президента Макаром Пасенюком.

«Слідство.Інфо» передало копії всього листування політиків детективам Національного антикорупційного бюро. Голова відомтсва Артем Ситник запевнив, що «це врахують в рамках провадження, дадуть оцінку та проведуть певні слідчі дії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вільна каса БПП»: Онищенко розповів, як став народним депутатом

Нагадаємо, 18 квітня депутат-утікач Олександр Онищенко, якого підозрюють у грошових махінаціях з реалізацією газу, оприлюднив частину запису розмови нібито з президентом Петром Порошенком. 

На записі начебто Порошенко обговорює з Онищенком домовленості з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього і бізнесу.

У прес-службі Адміністрації президента назвали «фейком» оприлюднений депутатом-утікачем Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Порошенко. Представниця президента в Раді також назвала фейком оприлюднену Онищенком «розмову» з Порошенком.

Онищенко заявив про наявність записів із погрозами Порошенка ще 18 березня.

У НАБУ, коментуючи оприлюднені у ЗМІ так звані плівки Онищенка, повідомили, що готові вивчити оригінали цих записів.

Самого депутата Онищенка звинувачують в організації схеми по перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile