Війна

«Опоблок» зареєстрував постанову, яка блокує закон про реінтеграцію Донбасу

19 січня, 2018 15:29
Війна/«Опоблок» зареєстрував постанову, яка блокує закон про реінтеграцію Донбасу
Зберегти
Вигляд
Наступне пленарне засідання парламенту відбудеться 6 лютого.

Депутати від «Опозиційного блоку» зареєстрували у Верховній Раді проект постанови, який блокує підписання закону про реінтеграцію Донбасу.

Відповідний проект 7163-П 19 січня зареєстрували співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, Олександр Вілкул та членом цієї фракції Михайло Папієв.

Тексту проекту постанови «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» на сайті парламенту наразі немає.

У разі реєстрації такого проекту постанови відповідний закон не може бути підписаний головою Верховної Ради і переданий на підпис президенту, доки проект постанови не буде розглянутий парламентом і відхилений. Наступне пленарне засідання парламенту відбудеться 6 лютого.

18 січня Рада у першому читанні підтримала закон №7163 про деокупацію

Законом передбачається, що Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території. Також передбачено повернення грошей за втрачене житло без судового збору.

Однак парламент не підтримав поправки про право СБУ прослуховувати телефони та перевіряти облікові записи користувачів без рішення суду та про розрив дипвідносин з Росією.

МЗС Росії назвало закон про реінтеграцію Донбасу «підготовкою до нової війни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про окуповані території: Що зміниться для мешканців Донбасу.

Пов`язані новини