Проект журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» опублікував листування в соцмеражах народного депутата Олександра Онищенка та найближчого оточення президента України Петра Порошенка.

Проект журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» опублікував листування в соцмеражах народного депутата Олександра Онищенка та найближчого оточення президента України Петра Порошенка.

Повідомляється, що листування було отримане журналістами «Слідства.Інфо» на французькому курорті Куршевель у грудні 2016 року під час зустрічі з народним депутатом Олександром Онищенком, який наразі перебуває під слідством НАБУ.

Також зазначається, що фотографії листування передані детективам Антикорупційного бюро, які раніше порушили кримінальне провадження стосовно можливого підкупу народних депутатів України. Детективи НАБУ долучили ці знімки до матеріалів кримінального провадження.

Раніше повідомлялось, що депутат-утікач Олександр Онищенко був посередником між президентом Петром Порошенком та лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко. Через Онищенка домовлялися про розподіл сфер впливу, купівлю голосів у Раді, відкати з державних підприємств тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НАБУ: Депутат-втікач Онищенко поки не згодився передати оригінали «плівок»

Нагадаємо, 18 квітня депутат-утікач Олександр Онищенко, якого підозрюють у грошових махінаціях з реалізацією газу, оприлюднив частину запису розмови нібито з президентом Петром Порошенком. 

На записі начебто Порошенко обговорює з Онищенком домовленості з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього і бізнесу.

У прес-службі Адміністрації президента назвали «фейком» оприлюднений депутатом-утікачем Онищенком аудіозапис розмови з нібито президентом Порошенко. Представниця президента в Раді також назвала фейком оприлюднену Онищенком «розмову» з Порошенком.

Онищенко заявив про наявність записів із погрозами Порошенка ще 18 березня.

У НАБУ, коментуючи оприлюднені у ЗМІ так звані плівки Онищенкоа, повідомили, що готові вивчити оригінали цих записів.

Самого депутата Онищенка звинувачують в організації схеми по перепродажу купленого у держкомпаній газу своїм же фірмам за заниженими цінами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Газова справа» на 3 мільярди: Чи вдасться антикорупційним органам довести свою незалежність.

Поділитись: