Колишній розвідник РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, яких отруїли у Великій Британії, перебувають у комі.

Колишній розвідник РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, яких отруїли у Великій Британії, перебувають у комі.

Про це повідомляє Sky News.

Зазначається також, що у комі також поліцейський, який першим прибув на місце події.

Раніше у коментарі Громадському вдова померлого від отруєння полонієм у 2006 році колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка Марина Литвиненко закликала влади країн убезпечити політичних емігрантів.

Нагадаємо, 4 березня у Великій Британії з важким отруєнням  потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

Британська розвідка заявила, що вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля.

Поліція заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії.

Із тими ж симптомами, що й у Скрипаля з дочкою, також  госпіталізували двох поліцейських, які розслідували справу  отруєння.

Полковник військової розвідки РФ на пенсії Сергій Скрипаль у 2006 році був засуджений до 13 років ув'язнення за шпигунство на користь Британії. Його визнали винним у передачі свідчень російських агентів, які працювали під прикриттям у ЄС, Секретній розвідці Британії.

Екс-розвідник був звільнений у межах обміну між США і Росією у 2010 році. Його помилував тодішній президент РФ Дмитро Медведєв. Тоді Росія, крім Скрипаля, вислала у США Ігоря Сутягіна, Олександра Запорізького і Геннадія Василенка. Водночас із США вислали 10 звинувачених у шпигунстві на користь РФ громадян, серед яких була Анна Чапман.

Незабаром Скрипаль отримав притулок у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Поділитись: