Спікер Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову про звернення до Ради нацбезпеки і оборони щодо запровадження санкцій проти NewsOne та «112 Україна». Він пообіцяв, що 19 жовтня передасть постанову президенту.

Парубій зазначив, що передасть постанову главі державі для «вивчення, розгляду і підготовки на найближче засідання РНБО».

Спікер парламенту вважає, що санкції проти зазначених каналів не є перешкоджанням свободі слова.

«Ми повинні дуже чітко відрізняти — де є засіб масової інформації, а де є засіб масового знищення. На жаль Росія і Кремль використовують найвищі досягнення західної цивілізації як механізм пропаганди і частини гібридної війни, яку вона веде і проти України, і проти всього світу», — сказав Парубій.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до Ради нацбезпеки і оборони щодо введення санкцій проти семи телеканалів. Шість з семи медіа знаходяться у власності телеканалу «112 Україна», ще одне — у власності NewsOne.

Раніше петиція до Верховної Ради про «припинення антиукраїнської діяльності» телеканалів «112 Україна» та NewsOne зібрала необхідну кількість голосів для подальшого розгляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ За мову ворожнечі відповіси: чи позбавлятимуть телеканали ліцензії за «заклики до агресії»

Як повідомлялося, Нацрада призначила позапланову перевірку каналу «112 Україна».

Раніше Нацрада оголосила про позапланову перевірку телеканалу NewsOne щодо зміни структуру власності. Ще раніше Нацрада вирішила позапланово перевірити телеканал Newsone на предмет поширення мови ворожнечі.


Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile