Печерський суд Києва скасував арешт близько 26 рахунків, які правоохоронні органи пов’язують з оточенням колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це повідомляє «Економічна правда», посилаючись на рішення, оприлюднені у Єдиному реєстрі судових рішень.

Зокрема, було розморожено рахунки компаній «Аскор-Інвест», «Гендальф», «Фігаро Еволюшн», «Екотрейд 2016», «Фартісіма», «Фаршмаг», «Ін-Том». Раніше суди наклали арешти на рахунки цих компаній за запитом Генеральної прокуратури України. Зокрема, ГПУ підозрює ці компанії у відмиванні грошей оточенням Януковича.

Як зазначається, судді Печерського суду вирішили, що слідство не довело причетність компаній до злочинів та незаконність їхніх коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 гучних справ генпрокурора Луценка

Раніше повідомлялось, щогГолову МВС часів Януковича підозрюють у відмиванні 10,3 млрд грн

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

В Україні президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

Раніше адвокати Януковича заявили, що він отримав важку травму і в нерухомому стані перебуває у лікарні Москви. Через травму, за словами адвокатів, Янукович не може виступити з останнім словом. Водночас суд дозволив Януковичу виступити з останнім словом у суді з лікарняного ліжка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile