Поліція затримала понад 100 «жовтих жилетів» у Парижі. Під час безладів у столиці Франції в одному з банків сталася пожежа.

Загорілася будівля банку, розташована біля Єлисейських полів. Рятувальники евакуювали людей, а жінку з дитиною врятували з другого поверху. Згодом семиповерхову будівлю загасили.

Також протестувальники спалили щонайменше одне авто, атакували поліцію та розбивали вітрини магазинів.

Зазначається, що у безладах постраждали 11 осіб, зокрема двоє пожежників. Правоохоронці затримали понад 100 протестувальників.

Нагадаємо, в лютому під час сутичок із «жовтими жилетами» одному демонстранту відірвало руку через вибух гранати.

Нагадаємо, у Франції в середині листопада люди вийшли на масові протести проти підвищення цін на паливо, а також проти загального падіння рівня життя. Протестувальники були невдоволені політикою Еммануеля Макрона, якого називали «президентом для багатих». Тоді у сутичках між протестувальниками та поліцією постраждали 409 людей, 14 з потерпілих були у важкому стані. Десятеро людей загинули через протести.

4 грудня уряд Франції офіційно оголосив, що у країні на півроку призупинять рішення про підвищення цін на пальне після масових протестів. Це було вимогою протестувальників.

10 грудня президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв збільшити мінімальні заробітні платита податкові пільги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Гнів «жовтих жилетів»: 7 речей, які пояснюють протести у Франції

Поділитись: