У Парижі сталися сутички між правоохоронцями та учасниками протестів «жовтих жилетів». Одному з протестувальників відірвало руку.

Чоловік втратив руку у протистоянні під будівлею Національної асамблеї Франції. Причиною травми стала граната, яку правоохоронці кинули в натовп, коли намагались відтіснити протестувальників.

Постраждалий хотів відкинути гранату, однак вона розірвалась у нього в руці. Інцидент підтвердила поліція. Постраждалий демонстрант знаходиться в лікарні, розповів очевидець.

Нагадаємо, у Франції в середині листопада люди вийшли на масові протести проти підвищення цін на паливо, а також проти загального падіння рівня життя. Протестувальники були невдоволені політикою Еммануеля Макрона, якого називали «президентом для багатих». Тоді у сутичках між протестувальниками та поліцією постраждали 409 людей, 14 з потерпілих були у важкому стані. Десятеро людей загинули через протести.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Франція у вогні: три тижні протестів «жовтих жилетів» проти підвищення цін на пальне (ФОТО)

4 грудня уряд Франції офіційно оголосив, що у країні на півроку призупинять рішення про підвищення цін на пальне після масових протестів. Це було вимогою протестувальників.

10 грудня президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв збільшити мінімальні заробітні платита податкові пільги.

5 січня у Франції відновилися акції протесту «жовтих жилетів». Планувалося, що акції протесту будуть мирними, однак між правоохоронцями та протестувальниками стались сутички.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Гнів «жовтих жилетів»: 7 речей, які пояснюють протести у Франції

Поділитись: