Війна / Безпека

Під час воєнного стану цивільні адміністрації вперше взаємодіяли з підрозділами із сектору оборони — депутат

Війна/Безпека/Під час воєнного стану цивільні адміністрації вперше взаємодіяли з підрозділами із сектору оборони — депутат
Зберегти
Вигляд
Під час дії воєнного стану в Україні вперше цивільні адміністрації та органи виконавчої влади повноцінно взаємодіяли з підрозділами із сектору безпеки та оборони.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив народний депутат, член комітету з питань національної безпеки та оборони Андрій Тетерук.

«Окрім дипломатичного фронту, це (воєнний стан — ред.) внутрішня перевірка готовності дій органів виконавчої влади, цивільної адміністрації у взаємодії з підрозділами сектору безпеки і оборони, і це було вперше впроваджено в Україні. Нам треба було зрозуміти, які є слабкі ланки і що треба доопрацювати, щоби бути готовими до дій в умовах агресії — до відсічі і успішної відсічі», — розповів він.

Нагадаємо, на засіданні РНБО 26 грудня президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану.

26 грудня о 14:00 завершився воєнний стан у 10 областях України. Згідно з указом президента, воєнний стан запроваджували терміном на 30 діб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи краще пізно, ніж ніколи? Підсумки 30 днів воєнного стану

Нагадаємо, воєнний стан запровадили після захоплення Росією українських суден з моряками у Керченській протоці.

Особливий режим діяв у регіонах, розташованих уздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного і Азовського морів. Це, зокрема, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Пов`язані новини