Підозрюваний у причетності до загибелі сестри вбитої юристки Ірини Ноздровської — племінник екс-глави Вишгородського райсуду Дмитро Россошанський — може вийти на волю за амністією.

Підозрюваний у причетності до загибелі сестри вбитої юристки Ірини Ноздровської — племінник екс-глави Вишгородського райсуду Дмитро Россошанський — може вийти на волю за амністією. 

Про це заявив народний депутат Мустафа Найєм у своєму блозі на сайті «Української правди».

«29 грудня минулого року Апеляційний суд продовжив арешт Дмитру на 60 днів і повернув справу до суду першої інстанції. Незважаючи на очевидний склад злочину, зараз Дмитро все ще може вийти за амністією. Якщо це трапиться, вся вина за безкарність вбивці ляже на прокуратуру», — сказав Найєм.

Депутат стверджує, що саме обвинувальний акт прокуратури дозволяє адвокатам Россошанського «трактувати закон на свою користь».

«Зараз вже відомо, що в суді першої інстанції прокурори з невідомої причини не внесли в обвинувальний акт дві важливі обставини, при яких було скоєно наїзд і загинула сестра Ірини», — додав він.

Найєм зазначив, що прокурори не помітили нетверезий стан Россошанського і не врахували, що відразу після наїзду він «замість надання допомоги потерпілій зайнявся рішенням своєї проблеми».

Він закликав прокуратуру збільшити обсяг обвинувачення Россошанському, а також висунути йому додаткове звинувачення за ч. 3 ст. 135 КК України.

Раніше у МВС заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція частково відтворила маршрут Ноздровської перед вбивством

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile