Блогер Олександр Барабошко, якого взяли під варту за підозрою в організації «секс-скандалу», не вийде зі СІЗО ввечері 3 грудня, попри те, що за нього внесли заставу. Про це у коментарі Громадському повідомив адвокат Барабошка Андрій Смирнов.

За словами адвоката, за блогера внесли заставу у сумі 3 млн грн, однак Держфінмоніторинг не пропустив платіж.

Він також повідомив, що відвідав Барабошка у СІЗО

Був в СІЗО. Бачився. «Саша цілий, без явних ознак будь-якого фізичного впливу на нього за час перебування в ізоляторі», — повідомив адвокат.

Воднчоас за його словами, побачення з блогером він очікував 3,5 години.

Раніше повідомлялося, що за Барабошка внесли 3 млн грн застави. Він мав вийти із СІЗО ввечері 3 грудня.

Нагадаємо 7 листопада Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко заявила, що «знає, кому це вигідно».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком

У цій справі із «секс-скандалом» обшукали політтехнолога Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошка. Їх підозрювали в організації скандалу.

Петров нібито отримав 9,5 тисяч доларів за замовлення проти Варченка, знайшов через своїх поплічників Наталю Бурейко, яка погодилася взяти в цьому участь. Відтак виконавці «намалювали» переписку в Tinder й далі розпалювали скандал.

30 листопада суд відправив під варту блогера Олександра Барабошка, але відпустив під домашній арешт політтехнолога Володимира Петрова. Для Барабошка визначили 3 млн гривень застави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Силовики, Бурейко, тіндер і суд над блогерами: що відбувається

Олександр Барабошко — київський блогер, який став популярним під час Євромайдану, звідки вів стрім-трансляції. У 2015 році місяць пропрацював радником міністра інформполітики Юрія Стеця, потім звільнився. Барабошко пояснював, що це було «рішення міністра». На сторінці у Facebook він займався рекламою різних брендів, а також проводив лекції в Києві про «тролінг та провокації в журналістиці».

Поділитись: