Справа Варченка і студентки КПІ: за блогера Барабошка внесли 3 млн грн застави
За блогера Олександра Барабошка, арештованого на 2 місяці за підозрою в організації «секс—скандалу», внесли заставу в 3 мільйони гривень.
Про це «Українським новинам» повідомив адвокат Барабошка Микита Чекман.
«За моєю інформацію, заставу внесли, але він ще не вийшов з СІЗО, оскільки це складна процедура», — сказав адвокат.
За його словами, гроші для Барабошка зібрали друзі.
Нагадаємо, що 7 листопада, Наталія Бурейко, яка назвала себе студенткою, повідомила у Facebook про погрози та домагання з боку нібито заступника голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація». Дружиною Варченка є перша заступниця голови Державного бюро розслідувань Ольга Варченко. У коментарі Громадському Варченко заявила, що перепсика з погрозами від її чоловіка — «фейк» і провокація проти неї самої. На її думку, ця ситуація пов’язана із її професійною діяльністю. Більше того, Ольга Варченко заявила, що «знає, кому це вигідно».
Петров нібито отримав 9,5 тисяч доларів за замовлення проти Варченка, знайшов через своїх поплічників Наталю Бурейко, яка погодилася взяти в цьому участь. Відтак виконавці «намалювали» переписку в Tinder й далі розпалювали скандал.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ (Не)вигадана історія: що сталося між імовірно студенткою КПІ та ймовірно силовиком Варченком
У цій справі із «секс-скандалом» обшукали політтехнолога Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошка. Їх підозрювали в організації скандалу.
30 листопада суд відправив під варту блогера Олександра Барабошка, але відпустив під домашній арешт політтехнолога Володимира Петрова. Для Барабошка визначили 3 млн гривень застави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Силовики, Бурейко, тіндер і суд над блогерами: що відбувається
Олександр Барабошко — київський блогер, який став популярним під час Євромайдану, звідки вів стрім-трансляції. У 2015 році місяць пропрацював радником міністра інформполітики Юрія Стеця, потім звільнився. Барабошко пояснював, що це було «рішення міністра». На сторінці у Facebook він займався рекламою різних брендів, а також проводив лекції в Києві про «тролінг та провокації в журналістиці».
- Поділитися: