Один з підозрюваних в отруєнні екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля — «Олександр Петров» (за даними Bellingcat і The Insider, його справжнє ім'я Олександр Мішкін) під час навчання у Військово-медичній академії імені Кірова у Санкт-Петербурзі працював офіціантом у кафе «Гарсон».

Про це повідомляє телеканал «Дождь» з посилання на арт-консультанта Миколу Євдокимова, який у 2000 році працював з Мішкіним у цьому ж закладі.

За його словами, кафе «Гарсон» у той час було одним з найбільш «гідних» закладів Петербурга, і офіціанти там добре заробляли.

Колишній колега назвав Мішкіна «товариським, в міру відкритим, в міру цинічним, нормальним».

«Давав якісь рекомендації щодо здоров'я… Він точно навчався на лікаря. По-моєму, це була військово-медична академія», — розповів Євдокимов.

За його словами, він впізнав «Петрова» ще після інтерв'ю підозрюваних пропагандистському телеканалу Russia Today. Зокрема, він написав у Facebook пост про це.

Уже після того, як розслідувачі Bellingcat і Insider з'ясували, що справжнє прізвище «Петрова» — Мішкін, Євдокимов знайшов фото з ним з «Гарсона».

9 жовтня видання The Insider і Bellingcat повідомили, що справжнє ім'я другого підозрюваного в отруєнні екс-російського розвідника Сергія Скрипаля, відомого як Олександр Петров — Олександр Євгенович Мішкін. Він є військовим лікарем і полковником ГРУ Росії.
Раніше, 26 вересня, The Insider і Bellingcat повідомили, що Анатолій Чепіга — це справжнє ім'я Руслана Боширова. За даними журналістів, він є полковником ГРУ РФ і має звання «Героя Росії».
У березні 2018 року 66-річний громадянин Росії, колишній розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням. З ним була його донька Юлія. 
Після отруєння Британія видворила російських дипломатів. МЗС Росії заявило про вислання 23 британських дипломатів «у відповідь на дії Британії». 
5 вересня британські прокурори назвали причетними до отруєння колишнього співробітника російських спецслужб Сергія Скрипаля та його дочки Юлії двох росіян — Олександра Петрова і Руслана Боширова. Британія запевняє — це офіцери розвідки. Президент Росії Володимир Путін заявив, що це цивільні громадяни й у їхній біографії «немає нічого кримінального».
Російський телеканал Russia Today опублікував інтерв'ю з Петровим і Бошировим, де вони заявили, що відвідували Солсбері як туристи. 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми їхали в Солсбері подивитись собор»: що розповіли підозрювані в отруєнні Скрипалів
Російське видання «Новая газета» дізналося, що номер телефону з документів Олександра Петрова, одного з двох підозрюваних в отруєнні екс-співробітника російських спецслужб Сергія Скрипаля, майже збігається з номерами телефонів декількох підрозділів Міноборони РФ. Журналісти подзвонили за номером із документів підозрюваного в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова — слухавку взяли в Міноборони РФ
26 вересня видання The Insider і проект розслідувань Bellingcat повідомили, що справжнє ім'я Руслана Боширова — Анатолій Чепіга.
Більше того, колишній журналіст «Центру управління розслідуваннями» Сергій Канєв, який брав участь у розслідуванні The Insider і Bellingcat стосовно підозрюваних в отруєнні Скрипаля, повідомив Громадському, що полковник російського розвідувального відомства ГРУ Анатолій Чепіга («Руслан Боширов»), якого Велика Британія підозрює в отруєнні Скрипаля, очолював операцію з вивезення до Росії екс-президента Віктора Януковича.
2 жовтня екс-охоронець Януковича попросив суд допитати його щодо генерала ГРУ Чепіги
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полковник ГРУ Чепіга-«Боширов» міг керувати евакуацією Януковича з України: що відомо
Сергій Скрипаль — полковник російської військової розвідки у відставці. У 2006 його засудили до 13 років в’язниці за звинуваченням у шпигунстві на користь Британії. Росія заявляла, що він передавав Лондону інформацію про російських секретних агентів в Європі. У 2010 у складі групи з чотирьох ув’язнених Скрипаля обміняли на звинувачених США у шпигунстві 10 осіб. Згодом Скрипаль переїхав жити у Британію.
Поділитись: