УКРАЇНА

Подробиці про полон бійця 92-ї бригади, пожежа у Слов'янську та Всесвітній економічний форум — найголовніше за 24 січня

24 січня, 2018 20:12
УКРАЇНА/Подробиці про полон бійця 92-ї бригади, пожежа у Слов'янську та Всесвітній економічний форум — найголовніше за 24 січня
Зберегти
Вигляд
Читайте найважливіші новини та публікації

Заступник командира другого батальйону 92-ої бригади Вадим Кригін розповів подробиці, як уже звільнений український військовий потрапив у полон в бою під Красногорівкою улітку 2017-го.

Представник України в Євросоюзі Микола Точицький висловив стурбованість з приводу сюжету телеканалу Euronews про Крим, в якому жодного разу не згадали, що півострів анексований Росією.

У Слов'янську на складі паливно-мастильних матеріалів близько 10 годин тривала пожежа. Її вдалося загасити під вечір. Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.

Міський голова столиці Віталій Кличко повідомив, що американська мережа кав'ярень Starbucks вивчає питання виходу на український ринок.

У Давосі розпочався Всесвітній економічний форум. Громадське розповідає хто цього року приїхав туди, про що говоритимуть найвпливовіші лідери світу, і чому участь у Всесвітньому економічному форумі 2018 важлива для України.

Епопея з оновленням складу Центральної виборчої комісії наближається до завершення. Що відомо про потенційних членів ЦВК та кому вони зобов’язані присутністю у списку претендентів — у матеріалі Громадського.

Пов`язані новини