Через блокпост у Кремінній на Луганщині пропустили ветеранів, волонтерів і добровольців, які їдуть до населеного пункту Золоте, аби завадити розведенню сил.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

Раніше правоохоронці відмовлялися пропускати учасників акції «Останній блокпост», внаслідок чого між добровольцями та правоохоронцями виникли сутички, поліцейський одного разу вистрілив у повітря.

Через це до блокпоста накопичилася велика черга. Проте згодом правоохоронці почали пропускати цивільний транспорт, включно з учасниками акції. Наразі колона добровольців рухається у напрямку Золотого.

До цього на місце події прибув лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький, який перебував у Золотому.

Білецький вважає, що правоохоронці навмисне затримували активістів, аби ті приїхали в Золоте у різний час.

Саме він раніше заявив, що ветерани ООС залишаться в Золотому, навіть якщо будуть виведені війська.

9 жовтня ветерани, добровольці та волонтери їдуть до населеного пункту Золоте на Луганщині, аби не допустити розведення сил.

Нагадаємо, відведення сил біля Золотого було заплановано на 7 жовтня, але обстріли бойовиків його зірвали

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого. Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому. Також у Генштабі уточнили, що війська ЗСУ відійдуть на позиції 2016 року.

Поділитись: