Правоохоронці не зафіксували серйозних порушень під час парламентських виборів, а за фактами порушень, які зафіксували, порушили понад 300 кримінальних справ.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

За його словами, кількість кримінальних проваджень ще збільшується, їх «може уже» більше 350.

«Але головні результати по розслідуванню кримінальних проваджень ще попереду, я маю на увазі у вигляді підозр і обвинувальних актів в суд», — додав Шевченко.

Він зазначив, що в цілому система МВС впоралася із проведенням виборів.

«У нас фактично не було якихось надзвичайних, серйозних або критичних інцидентів або потерпілих суттєво після якихось насильницьких дій. І власне насильницьких дій фактично майже не було. Порушення були, але це не критично. Не було насилля, не було сутичок. не було крові, не було зіткнень — це головне», — наголосив Шевченко.

Нагадаємо, На Київщині члени виборчої дільниці підраховували голоси у кав'ярні, у зв’язку з чим поліція порушила кримінальну справу.

А на Луганщині перераховують голоси на окрузі, де програв брат Медведчука.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки понад 99% протоколів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», а «Батьківщина» обігнала партію Порошенка. Також проходить в нову Раду «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: