Життя

Поліція України перейшла на посилений режим роботи — Князєв

Громадське
Життя/Поліція України перейшла на посилений режим роботи — Князєв
Зберегти
Вигляд
Поліція України переходить на посилений варіант несення служби. Про це Сергій Князєв заявив під час засідання Ради національної безпеки та оборони.

Президент Петро Порошенко закликав затвердити план заходів, які би забезпечили попрядок на вулицях у «цей час».

«Такий план підготовлений, затверджений мною мною о 23:00, поліція переходить на посилений варіант несення служби. Ми зараз забезпечуємо охорону спільно з Нацгвардією консульських установ і посольств. Масових заворушень поки немає і ми забезпечимо, щоб їх не було в Україні на час даної ситуації», — сказав Князєв.

Нагадаєморосійські судна захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці.

У Раді національної безпеки та оборони (РНБО) заявили, що розглянуть можливість запровадження воєнного стану.

Під посольство РФ у Києві принесли шини: будівлю закидали шашками.

Зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Пов`язані новини