Російські прикордонники буксирують два захоплених українських судна, третє слідує у супроводі російських кораблів. Через напад постраждали 6 українських моряків.

Про це повідомили в прес-службі Військово-морських сил України.

«За оперативною інформацією захоплено мбак (малий броньований артилерійський катер — ред.) Бердянськ і рбк (рейдовий буксир — ред.) Яни Капу, які буксируються. Мбак Нікополь заблокований та слідує у супроводі окупантів. 6 українських військовослужбовців зазнали поранення», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що російські судна захопили українські кораблі біля Керченської протоки.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. З екіпажу ніхто не постраждав.

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки

Українські кораблі почали виходити з Керченської протоки, але російські кораблі переслідували їх та погрожували застосувати зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР)

Поділитись: