Поліція закрила справу про самогубство військового льотчика та тимчасового виконувача обов'язків директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» Владислава Волошина за відсутністю складу злочину.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Експерти Донецького науково-дослідного інституту судової експертизи Міністерства юстиції України не виявили підстав та доводів доведення до самогубства Волошина», — розповів старший слідчий Головного управління Нацполіції у Миколаївській області Юрій Щербицький.

За його словами, під час досудового розслідування нікому не повідомляли про підозру.

Рішення про закриття кримінального провадження ухвалили 18 грудня 2018 року.

Нагадаємо, 18 березня 2018 року стало відомо, що в Миколаєві у власній квартирі застрелився Владислав Волошин, 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Правоохоронці розглядали три версії самогубства.

Владислав Волошин був учасником бойових дій на Донбасі, його нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Він був пілотом штурмовика. У Росії його звинуватили у збитті малайзійського Boeing рейсу МН17.

Колеги Владислава Волошина заявили про тиск на нього з боку облдержадміністрації з вимогою підписати акти виконаних робіт від компанії «Житлопромбуд-8», котра здійснювала ремонтні роботи в аеропорту без відповідного договору. Олексій Савченко заявив, що актів не існувало. У розслідуванні Громадського йдеться, що документи таки існували, вони були складені на підставі неіснуючого договору, що унеможливлювало проведення експертизи і, як наслідок, виплати грошей підряднику. Саме ці акти, за словами колег, відмовлявся підписувати Владислав.

20 квітня в Миколаєві близько сотні людей вимагали відставки глави Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

30 березня Савченко подав президенту заяву про складання повноважень на період розслідування справи про самогубство глави Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина.

Своє рішення Савченко пояснив необхідністю «уникнути будь-якої спекуляції».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Самогубство Волошина, хабарі та знайомство з Юрієм Крисіним — інтерв'ю очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка

19 квітня 2018 року Миколаївський аеропорт очолив депутат облради Федір Барна, він звільнив колегу Владислава Волошина Аліну Коротич, котра вперше заявила про тиск на чоловіка з боку ОДА.

23 квітня 2018 року начальник головного управління Національної поліції Миколаївської області Юрій Мороз пішов з посади.

22 травня 2018 року тимчасово відсторонений голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко повернувся на роботу в статусі голови ОДА, у прес-службі ОДА зазначили, що чоловік був у відпустці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile