Поліція Миколаєва розглядає три основні версії самогубства військового льотчика та колишнього тимчасо виконуючого обов'язки директора Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Владислава Волошина.

Поліція Миколаєва розглядає три основні версії самогубства військового льотчика та колишнього тимчасо виконуючого обов'язки директора Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Владислава Волошина.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Громадського.

Серед версій:

  • скоєння самогубства у стані душевного хвилювання;
  • скоєння самогубства у зв’язку з професійною діяльністю на посаді т.в.о. директора КП «Миколаївський міжнародний аеропорт»;
  • скоєння самогубства у зв'язку з примусом його до виконання протиправних дій (доведення до самогубства).

Відповідь на запит Громадського

Досудове слідство триває. Раніше поліція заявляла про п’ять версій самогубства Владислава Волошина.

Нагадаємо 18 березня стало відомо, що в Миколаєві у власній квартирі застрелився Владислав Волошин, 29-річний керівник обласного аеропорту, льотчик. Поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство), триває слідство.

Владислав Волошин був учасником бойових дій на Донбасі, його нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Він був пілотом штурмовика.У Росії його звинуватили у збитті малайзійського «Боїнга» рейсу МН17.

Колеги Владислава Волошина заявили про тиск на нього з боку облдержадміністрації, з вимогою підписати акти виконаних робіт від компанії «Житлопромбуд-8», котра здійснювала ремонтні роботи в аеропорті без відповідного договору.  Олексій Савченко заявив, що актів не існувало. У розслідуванні Громадського йдеться, що документи таки існували, вони були складені на підставі неіснуючого договору, що унеможливлювало проведення експертизи і як наслідок виплати грошей підряднику. Саме ці акти, за словами колег, відмовлявся підписувати Владислав.

20 квітня в Миколаєві близько сотні людей вимагали відставки глави Миколаївської ОДА Олексія Савченко.

30 березня Савченко подав президенту заяву про складання повноважень на період розслідування справи про самогубство глави Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина.

Своє рішення Савченко пояснив необхідністю  «уникнути будь-якої спекуляції».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Самогубство Волошина, хабарі та знайомство з Юрієм Крисіним — інтерв'ю очільника Миколаївської ОДА Олексія Савченка

19 квітня Миколаївський аеропорт очолив депутат облради Федір Барна, він звільнив колегу Владислава Волошина Аліну Коротич, котра вперше заявила про тиск на чоловіка з боку ОДА.

23 квітня начальник головного управління національної поліції Миколаївської області Юрій Мороз пішов з посади.

22 травня тимчасово відсторонений голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко  повернувся на роботу у статусі голови ОДА, у прес-службі ОДА зазначили, що чоловік був у відпустці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Договір, якого не було: що не так з ремонтом Миколаївського аеропорту

Поділитись: