На Львівщині поліція викрила депутата сільради, який організував масову смс-розсилку для дискредитації політичної партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Так, правоохоронці встановили, що депутат уклав договір з мобільним оператором на щомісячну розсилку до 25 тисяч смс-повідомлень.

У повідомленнях зазначалося, що партія «Голос» не проходить відсотковий бар’єр, відтак людей провокували не голосувати за вказану партію.

«У рамках досудового розслідування працівники кіберполіції встановили, що фактично особа, яка використовує смс-розсилку з альфа-іменем «Peremoga», є одним із депутатів міських сільрад Львівської області. У вигляді фізичної особи-підприємця він оформив смс-розсилку з одним із операторів мобільного зв’язку, в кількості від 5 до 25 тисяч упродовж місяця», — повідомив начальник Департаменту кіберполіції НП України Сергій Демедюк.

Він також додав, що окрім контрагітації проти опонентів, порушник використовував смс-розсилку задля агітації за політичну партію «Європейська солідарність» п’ятого президента Петра Порошенка.

Раніше лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що на Західній Україні люди отримують СМС-повідомлення із закликом не голосувати за його політсилу на дострокових виборах до Верховної Ради.

Нагадаємо, згідно з останнім опитуванням, «Голос» посідає третє місце у рейтингу партій на дострокових парламентських виборах.

Поділитись: