УКРАЇНА

Політв'язень Балух голодує вже 43 дні і не планує припиняти — Чийгоз

30 квітня, 2018 19:13
УКРАЇНА/Політв'язень Балух голодує вже 43 дні і не планує припиняти — Чийгоз
Зберегти
Вигляд
Засуджений в анексованому Криму український політв'язень Володимир Балух продовжує оголошене 43 дні тому голодування і не збирається його припиняти.

Засуджений в анексованому Криму український політв'язень Володимир Балух продовжує оголошене 43 дні тому голодування і не збирається його припиняти.

Про це розповів заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз проекту "Радіо Свобода" "Крим.Реалії" .

«Голодування він тримає. До суду він його точно не зніме. Минулого тижня його намагалися годувати, але він відмовився. Він стійко тримається», – зазаначив Чийгоз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Місяць без їжі: боротьба кримського політв'язня Балуха

Засуджений в анексованому Криму політв'язень Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. 

Народні депутати України направили кримському політв’язню Володимиру Балуху колективне звернення з проханням зупинити голодування.

Громадський захисник активіста архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент повідомив, що Балуха б’ють і чинять на нього психологічний тиск.

14 квітня правозахисник розповів, що до політв'язня Балуха у Криму не пускають медиків.

Нагадаємо, так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні цього року.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Пов`язані новини