Засуджений до 8 років колонії суворого режиму в так званій справі «українських диверсантів» Євген Панов, якого етапують з Криму до Омська, уже проїхав Оренбург, Челябінськ і Тюмень. Про це розповіла мати політв’язня Віра Котелянець, передає «Крим.Реалії».

«Після того, як його вивезли з Криму, а це вже більш ніж місяць — у нас із ним немає ніякого зв’язку, і ми навіть не знаємо точно, де він. точно знаємо, що станом на сьогодні він уже проїхав Оренбург, Челябінськ і Тюмень», — розповіла мати Панова.

Вона також зазначила, що зв’язалася з російськими правозахисниками й українським консулом у Новосибірську.

«Вони пообіцяли, що за можливості відстежуватимуть його переміщення і прибуття вже безпосередньо в колонію», — додала Віра Котелянець, уточнивши, що наразі невідомо в яку саме колонію везуть її сина — в Омську їх кілька.

Нагадаємо, 5 січня брат політв'язня розповів, що Панова можуть етапувати до Омська.

Раніше омбудсмен Людмила Денісова повідомляла, що мати українського політв’язня Євгена Панова не може зв’язатися з ним і не знає його місцеперебування.

5 грудня засудженого у справі «українських диверсантів» політв’язня Панова етапували до анексованого Криму з Москви. У Москві Панов перебував у СІЗО-1 «Матросская тишина», там його відвідав український консул.

25 жовтня Верховний суд Росії залишив у силі вирок політв'язню Євгену Панову, незаконно засудженому в анексованому Криму у «справі диверсантів» до 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа кримських «диверсантів»: на півострові судять українця Євгена Панова

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець  Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Поділитись: