Українського політв'язня Євгена Панова, засудженого до 8 років колонії суворого режиму в так званій справі «українських диверсантів», можуть етапувати до російського Омська. Про це повідомив його брат Ігор Котелянець.

«За непідтвердженою інформацією, кінцевим пунктом його етапу має стати колонія в Омську, де його мають залишити на відбування політичного покарання. Колонія в цьому місті відома тим, що не так давно тамошні в'язні влаштували бунт, протестуючи проти тортурів, які чинять з ними служителі цього середньовічного закладу», — написав Ігор.

Він додав, що понад три тижні рідні не знають, де знаходиться Євген.

«Наразі МЗС, наші консули в Росії, а також Уповноважений з прав людини Людмила Денисова намагаються дізнатися у росіян де Женя», — вказав брат.

Раніше омбудсмен Людмила Денісова повідомляла, що мати українського політв’язня Євгена Панова не може зв’язатися з ним і не знає його місцеперебування.

6 грудня адвокатка Панова заявила, що, згідно з інформацією її джерел, політв'язня етапують до російського Краснодару.

5 грудня засудженого у справі «українських диверсантів» політв’язня Панова етапували до анексованого Криму з Москви. У Москві Панов перебував у СІЗО-1 «Матросская тишина», там його відвідав український консул.

25 жовтня Верховний суд Росії залишив у силі вирок політв'язню Євгену Панову, незаконно засудженому в анексованому Криму у «справі диверсантів» до 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа кримських «диверсантів»: на півострові судять українця Євгена Панова

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець  Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile