Українського політв'язня Євгена Панова після майже чотирьох місяців етапування привезли до російського Омська. Про це повідомила його мати Віра Котелянець з посиланням на консула в Новосибірську.

Вона зазначила, що дізналася про прибуття сина до Омська зранку 29 січня.

«Женю етапом привезли до Омська. На етапі він був майже чотири місяці. Це таке російське катування над українцем Євгеном Пановим. Майже 4 тисячі кілометрів від дому. Це ізоляція від усього. Ми віримо, що повернемо Женю додому. З нами Бог», — написала мати Панова.

Нагадаємо, 5 січня брат політв'язня розповів, що Панова можуть етапувати до Омська.

Раніше омбудсмен Людмила Денісова повідомляла, що мати українського політв’язня Євгена Панова не може зв’язатися з ним і не знає його місцеперебування.

5 грудня засудженого у справі «українських диверсантів» політв’язня Панова етапували до анексованого Криму з Москви. У Москві Панов перебував у СІЗО-1 «Матросская тишина», там його відвідав український консул.

25 жовтня Верховний суд Росії залишив у силі вирок політв'язню Євгену Панову, незаконно засудженому в анексованому Криму у «справі диверсантів» до 8 років колонії суворого режиму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Справа кримських «диверсантів»: на півострові судять українця Євгена Панова

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про затримання 7 серпня «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Били трубою та електрострумом»: українець  Панов звинуватив ФСБ у тортурах.

Поділитись: