Українському політв'язню Павлу Грибу стало зле на судовому засіданні в Північно-Кавказькому окружному військовому суді 12 грудня. Засідання не відбулося.

Про це Громадському повідомив батько політв'язня Ігор Гриб з посиланням на адвокатку Марину Дубровіну.

«Як тільки його привезли на засідання, було одразу видно — йому дуже зле», — сказав батько.

Він зазначив, що Павло поскаржився у суді на сильний біль у животі та рвоту.

«Викликали швидку, вона нічого не зробила», — сказав Ігор Гриб.

На запитання, що могло б стати причиною такого стану здоров'я, батько зазначив, що це «логічний стан після 15 місяців за ґратами», зважаючи на хворобу Павла. Раніше матір політв'язня Марія Гриб повідомляла, що в її сина вроджене захворювання дванадцятипалої кишки, печінки й судин.

Відтак засідння перенесли на 21 грудня.

На попередньому засіданні 6 грудня троє російських силовиків на судовому засіданні 6 грудня заявили, що затримали українського політв'язня Павла Гриба в російському місті Ярцево. Павло разом з адвокаткою заперечує та каже, що його затримали в Білорусі, а потім вивезли до Росії.

Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

Раніще на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

23 липня у Північно-Кавказькому окружному суді Ростова зачитали обвинувальний акт українському 20-річному політв’язню Павлу Грибу. 

Гриб на суді в Ростові передав українцям, аби не забували про незаконно засуджених в Росії громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніякої школи він підривати не хотів» — інтерв'ю з мамою Павла Гриба

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile