На концерті гурту «Океан Ельзи» у Львові були присутня символіка партії «Голос», лідером якої є фронтмен гурту Святослав Вакарчук. Перед концертом він запевняв, що це виключно музична подія і вона не є агітацією.

Про це повідомив кореспондент Громадського в ефірі програми «Нині вже».

Перед концертом великі екрани над сценою показували символіку партії «Голос», біля неї стояли стенди із партійними зображеннями та великий банер, поруч з яким фотографувалися всі охочі.

Водночас заявку в міську раду Львова «Океан Ельзи» подавав саме для проведення концерту. У заявці гурт також зобов’язався компенсувати витрати на прибирання і забезпечення правопорядку, хоча концерт був безкоштовним.

Крім того, на прохання «Океану Ельзи» через концерт на проспекті Свободи поліція перекривала рух транспорту у центрі міста.

У Телеграм-каналі партії «Голос» також наголосили, що цей концерт не агітація. 

Нагадаємо, перед президентськими виборами «Квартал 95», лідером якого є Володимир Зеленський, давав безкоштовні концерти в містах України. Команда тоді ще кандидата у президенти також заперечувала, що це є передвиборчою агітацією.

16 травня Святослав Вакарчук створив партію «Голос» для участі парламентських виборах. Він пояснив, що не брав участі у виборах президента, бо вважає вибори у Раду важливішими.

13 червня партія «Голос» представила перших донорів, які профінансували передвиборчу кампанію.

Поділитись: