Стан одеського активіста Олега Михайлика, якого в Одесі 22 вересня поранили з вогнепальної зброї, покращується. Вранці 25 вересня лікарі дозволили йому підніматись на ноги і він вже ходив.

Стан одеського активіста Олега Михайлика, якого в Одесі 22 вересня поранили з вогнепальної зброї, покращується. Вранці 25 вересня лікарі дозволили йому підніматись на ноги і він вже ходив.

Про це у коментарі Громадському повідомив головний лікар Клінічної лікарні №1 Одеси Євген Григор'єв.

«Так, ми ставимо перед собою завдання швидше активізувати і швидше поставити його (Олега Михайлика) на ноги»

«Людина вже стає на ноги, робить перші кроки, стан вже не критичний», — додав Григор'єв.

Раніше лікар Григор'єв повідомив Громадському, що Михайлик перебуває у реанімації, стан його важкий, але стабільний. Водночас кулю лікарі ще не вилучали, це планується зробити після того, як його стан остаточно стабілізується.

Нагадаємо, увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. У лікарні Михайлику надали охорону.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Управління Нацполіції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика.

Слідство розглядає 5 версій нападу

Напад на Михайлика — не перший напад на активістів в Україні за останні місяці.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Також 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення

У зв'язку з регулярними нападами на активістів громадськість  запустила кампанію «Хтозамовивгандзюк», звертаючи увагу на систематичну безкарність.

Поділитись: