Війна

Порошенко: Сподіваюсь на введення миротворців ООН на Донбас цьогоріч

26 січня, 2018 19:05
Війна/Порошенко: Сподіваюсь на введення миротворців ООН на Донбас цьогоріч
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко висловив сподівання, що резолюція про введення миротворців ООН на Донбас буде ухвалена цьогоріч.

Президент Петро Порошенко висловив сподівання, що резолюція про введення миротворців ООН на Донбас буде ухвалена цьогоріч.

Про це Порошенко сказав під час виступу на форумі у Давосі.

«На моє глибоке переконання в якості першого кроку дуже важливо, якщо це буде миротворча місія, стандартна місія Ради безпеки ООН. Я не втрачаю оптимізму, що це може відбутись у 2018 році. Принаймні, я як президент, і за моїм дорученням дипломати будуть докладати до цього зусиль», — сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Ексклюзивне інтерв'ю Громадського зі спецпредставником США Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Торік 10 листопада повідомлялося, що США запропонують РФ розмістити 20 тисяч миротворців на ДонбасіКремль не підтвердив погодження пропозиції США про розміщення такої кількості миротворців на сході України.

Згодом глава МЗС РФ Сергій Лавров повідомляв, що Росія допускає появу миротворців ООН на Донбасі після узгодження з українською владою, а також бойовиками. Водночас Лавров заявив, що мета України — зробити з миротворців «окупаційні війська» для Донбасу.

Для України принциповим є розгортання місії на всій території Донбасу, домовленості без узгодження бойовиками, також Україна виключає участь Росії в миротворчій місії ООН на Донбасі.

Пов`язані новини