Президент України Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Радою закону щодо запровадження податку на виведений капітал в Україні.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Радою закону щодо запровадження податку на виведений капітал в Україні.

Про це він повідомив на засіданні інвестиційної ради 25 травня.

«Триває дискусія щодо того, щоб занадто складний та обтяжливий податок на прибуток підприємств замінити на оподаткування виведеного капіталу», — повідомив президент інвесторам.

Він зазначив, що ухвалення відповідного закону стане потужним стимулом для здійснення інвестицій в економіку України.

«Мені приємно, що інвестори підтримують цей закон, борються за нього. Разом з президентом», — наголосив Порошенко.

Крім цього, президент зазначив, що президентка Естонії під час зустрічі з Порошенком наполягала та переконувала його запровадити нову модель оподаткування прибутку підприємств. За його словами, ухвалення закону про аналогічний податок в Естонії не призвело до скорочення бюджетних доходів, але значно спростило діяльність інвесторів та підприємств.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд рекомендував не вносити на розгляд Верховної Ради законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

За словами президента Петра Порошенка, зміни в оподаткуванні можуть запровадити з 2019 року і це має стимулювати інвестиції та протистояти корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке податок на виведений капітал?

В той же час, представники бізнесу закликали Порошенка погодити цей податок з МВФ.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile