УКРАЇНА

Порошенко назвав конфлікт навколо НАБУ «латиноамериканським карнавалом»

1 грудня, 2017 13:13
УКРАЇНА/Порошенко назвав конфлікт навколо НАБУ «латиноамериканським карнавалом»
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко назвав конфлікт між трьома правоохоронними органами: НАБУ, Генпрокуратурою та СБУ — «латиноамериканським карнавалом».

Президент Петро Порошенко назвав конфлікт між трьома правоохоронними органами: НАБУ, Генпрокуратурою та СБУ — «латиноамериканським карнавалом».

Про це він сказав під час виступу з нагоди Дня прокуратури.

«Шуму, галасу й пір'я стільки, що часом дійство нагадує якийсь латиноамериканський карнавал. Здавалося б навіть смішно, якби не було так сумно», — сказав президент.

На його думку, цей конфлікт вийшов за межі розумно конкуренції.

«Не можна побудувати правову державу, якщо мужі в погонах забувають про своє призначення, для чого вони ставали на цю посаду, і стають безвідповідальними політиканами», — додав Порошенко.

Конфлікт між органами виник через спецоперацію НАБУ з виявлення корупції у Державній міграційній службі.

29 листопада у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ Титункова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. 

Чиновниця Держміграційної служби заперечує вимагання хабара в агента НАБУ

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Керівники правоохоронних органів по різному трактують цей інцидент: в Бюро заявляють про зрив важливої антикорупційної операції, а в Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що генпрокуратура прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової, у справі за фактом дачі хабара і провокації хабара.

Директор НАБУ Артем Ситник після зустрічі з Луценком заявив, що нікого з НАБУ не затримають після операції у Міграційній службі.

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

ЧИТАЙТЕ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

Пов`язані новини