Лідер партії «Європейська солідарність» та попередній президент України Петро Порошенко прийшов у Державне бюро розслідувань.

«Не дивлячись на те, що у мене сьогодні була призначена на 15:00 міжнародна зустріч, я змушений був перенести міжнародну зустріч і реагувати на ті інсинуації, які запускають і пан Портнов (колишній заступник глави адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов — ред.), і окремі представники ДБР, і сьогодні прийти сюди, щоб повністю спростувати потуги Портнова і його поплічників з Російської Федерації, щоб дискредитувати Україну», - сказав Порошенко журналістам під будівлею ДБР.

Він також стверджує, що не отримував офіційного виклику на допит у ДБР.

Перед цим директор Державного бюро розслідувань Роман Труба у своєму телеграм-каналі повідомив, що в ДБР отримали заяву від адвоката Порошенко з повідомленням що Порошенко не зможе прийти на допит 25 липня. Одночасно адвокати просили перенести допит на кілька тижнів.

Напередодні Порошенко хотів домовитися про перенесення допиту, але не вийшло.

У партії Порошенка запевняли, що на 25 липня не заплановано його допиту, проте у ДБР наполягали, що він має з’явитися 25 липня на допит у справі про продаж заводу «Кузня на Рибальському».

20 червня повідомлялося, що Держбюро розслідувань за позовом Андрія Портнова проти Порошенка викликало Тігіпка і власника каналу «Прямий»..

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко продає завод «Кузня на Рибальському» олігарху Сергію Тігіпку.

Водночас, за інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6 тисяч квадратних метрів.

Поділитись: