ENRU

Порошенко: Сподіваюся, Саакашвілі з таким же завзяттям прориватиметься у Грузію

Президент України Петро Порошенко прокоментував повернення позбавленого українського громадянства Міхеіла Саакашвілі.

Про це він сказав під час наради з питань розвитку сільської медицини.

«Я сподіваюся, що цей пан буде у належний час так само і з таким же завзяттям пробиватися у Грузію, із яким він намагався потрапити в Україну», — заявив Порошенко.

За його словами, інцидент не потребує політичних коментарів, а лежить виключно у правовому полі.

«Це питання національної безпеки держави, і мені байдуже, хто порушує державний кордон: чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути абсолютно чітка правова політична відповідальність», — зазначив голова держави. 

Також президент заявив, що прикордонники мали право застосувати зброю під час сутичок у пункті «Шегині»,  через який екс-голова Одеської ОДА потрапив в Україну.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram