Війна / Донбас

Послиня вимагає реакції на приїзд члена угорського «Йоббіка» спостерігачем на «вибори» окупованого Донбасу

Послиня України в Угорщині Любов Непоп
Війна/Донбас/Послиня вимагає реакції на приїзд члена угорського «Йоббіка» спостерігачем на «вибори» окупованого Донбасу
Зберегти
Вигляд
Послиня України в Угорщині Любов Непоп вимагає реакцію Угорщини на приїзд члена партії «Йоббік» Гергьо Тамаша Шаму так званим спостерігачем на «вибори» окупованого Донбасу.

Вона зазначила, що звернулася до голови партії «Йоббік», обласної ради Бекеш та Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини.

Послиня ствердила, що такі дії політиків заслуговують на суворе засудження.

«Дії окремих «політиків» заслуговують на суворе засудження і належну реакцію з тим, щоб запобігти їх повторенню. Така поведінка в гонитві за популярністю, забуваючи про майже щоденні втрати від триваючої російської агресії серед українських громадян, зокрема угорської національності, не лише порушує українські закони та міжнародні правові норми, а і просто глибоко аморальна», — написала Непоп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Несправжні вибори у несправжніх республіках: ватажків окупованого Донбасу РФ обрала заздалегідь

Раніше повідомлялось, що студентів окупованому Донецьку змушують брати участь у незаконному «голосуванні» бойовиків, інакше «будуть проблеми».

На «виборах» ватажків окупованої території Донеччини та Луганщини перемогли чинні «керівники» Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Президент України Петро Порошенко у Парижі обговорив псевдовибори на Донбасі з канцлеркою ФРН Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном. За словами Порошенка, лідери «висловили тверду позицію щодо засудження фейкових «виборів» на Донбасі і підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України».

Раніше Литва закликала запровадити санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі.

Запровадити санкції проти організаторів «виборів» на окупованому Донбасі закликала Польща.

Спеціальний представники Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що через так звані «вибори» на окупованих територія Росія дотує корумпованих лідерів Донбасу.

У НАТО заявили, що не визнають так званих виборів на окупованих територіях Донбасу, організованих Росією.

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що реакцією на «вибори» у «ДНР» та «ЛНР» стануть нові міжнародні санкції проти Росії.

Раніше глава Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що всіх організаторів виборів у самоназваних республіках на Донбасі 11 листопада притягнуть до кримінальної відповідальності.

Сполучені Штати закликали мешканців окупованої частини Донбасу бойкотувати так звані «вибори» в самоназваних «ДНР та «ЛНР», бо вони не відповідають Мінським угодам та українському законодавству.

Раніше представниця України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко повідомила, що Росії офіційно заявила, що визнає «вибори» у так званих «ДНР» та «ЛНР».

Водночас у Кремлі заявили, що визнають «вибори» на окупованому Донбасі «залежно від результату».

Пов`язані новини