Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович заявила, що очікує на правосуддя у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович заявила, що очікує на правосуддя у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє посольство США у Twitter.

«Посол США: «Сьогодні вранці українці відзначили другу річницю вбивства журналіста Павла Шеремета. Я з нетерпінням чекаю того дня, коли буде здійснене правосуддя для сім'ї Павла, його друзів та українського народу», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 липня у Києві Києві відбулася акція пам'яті до других роковин вбивства Павла Шеремета, на якій зокрема була Йованович.

Вона принесла букет білих троянд на місце вбивства журналіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поліція про розслідування вбивства Шеремета: «Іде серйозна робота за певними напрямками» 

Попри вимоги журналістів, у день других роковин вбивства Шеремета публічного звіту про хід розслідування правоохоронці не надали.

Як повідомлялося, у Київській міській держадміністрації розробили проект рішення про створення скверу імені Павла Шеремета.

Раніше у Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Щоб розслідувати вбивство потрібна тільки воля української влади» — інтерв'ю з матір'ю Павла Шеремета

Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. 

Убивство журналіста Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Безкарність породжує нові злочини»: головна редакторка «Української правди» — про справу Шеремета

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Безкарність породжує нові злочини»: головна редакторка «Української правди» — про справу Шеремета

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile