Прокуратура повідомила про підозру у порушенні пожежної безпеки двом співробітникам одеського торговельно-економічного коледжу, де у грудні 2019 року сталась пожежа.

Про це повідомляє пресслужбу прокуратури Одеської області.

Так, про підозру повідомили завідувачці денного відділення економіки і підприємництва коледжу та колишньому заступнику директора з адміністративно-господарської роботи за статтею про «порушення вимог пожежної безпеки, внаслідок чого виникла пожежа, що спричинила загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі».

Наразі, вирішуються питання про обрання їм запобіжного заходу завідувачці відділення, а також оголошення в розшук і встановлення місця знаходження ексзаступника директора.

Крім того, на таку ж статтю змінили підозри керівнику коледжу та завідувачу господарства навчального корпусу, які перебувають під домашнім арештом.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу.

Унаслідок пожежі загинули 16 людей, ще 31 людина постраждала.

У поліції повідомляли, що попередньо причиною займання коледжі стала несправність електропроводки чи побутових електроприладів.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт та усунув з посади директорку коледжу.

Уряд пообіцяв виділити майже 4 мільйони гривень на ліквідацію наслідків пожежі в одеському коледжі та компенсацію родинам загиблих.

Поділитись: